Domek nr 1 z kominkiem i werandą z widokiem na jezioro

Domek parterowy, zabudowana, przeszklona weranda + duża weranda-domek zewnętrzna, kuchnia, pokój z kominkiem, sypialnia, łazienka. Dwa oddzielne wejścia. W domku pomieści się 4-6 osób. Do jeziora około 40 metrów przez drogę. Przed domkiem komplet mebli turystycznych, parasol, grill itp. Domek – bliźniak bez możliwości przejścia. Powierzchnia około 45m. Kominek czynny – można się dogrzewać w jesienne wieczory – drewno dodatkowo płatne. Działka wspólna z innymi domkami.

Domek nr 2

Domek z poddaszem, na dole pokój, kuchnia, łazienka, sypialnia na poddaszu – schody wewnątrz. Jedno wejście, przestronna weranda niezabudowana na zewnątrz na której są meble turystyczne – zarośnięta bluszczem i kwiatami – bardzo przyjemnie na niej się spędza czas – z werandy ograniczony widok na jezioro i plażę. Miejsce na grill przed domkiem. W domku pomieści się 4-5 osób. Powierzchnia około 45m. Działka wspólna z innymi domkami.

Domek nr 3

Domek drewniany z sypialnią na poddaszu. Na dole salon z TV, aneks kuchenny i łazienka. Domek stoi na oddzielnej ogrodzonej działce. Na zewnątrz, hamak, stół i meble ogrodowe. Miejsce na ognisko. Do jeziora około 100 m.

Domek nr 4

Skasowano: Domek z poddaszem, wejście na poddasze oddzielnymi schodami na zewnątrz budynku. Domek posiada dodatkową łazienkę na zewnątrz. Łazienka i aneks kuchenny na dole. Na dole duże pomieszczenie – na górze jedno pomieszczenie pełniące funkcję sypialni – 3 łóżka. Weranda na zewnątrz, teren ogrodzony – własna brama. Wytyczone miejsce na grill oraz ognisko, jest także ławeczka bujana. Do jeziora około 130m. W domku zmieści się 5-7 osób. Powierzchnia domku około 55m.

Domek nr 5 z kominkiem

Domek z pięknym kominkiem – można użytkować od wczesnej wiosny do zimy – drewno dodatkowo płatne. Otynkowany w środku wykonany także w drewnie. Na dole pokój, aneks kuchenny, łazienka – wszystko w pięknej terakocie i gresie. Na poddaszu duża sypialnia. Duża, zadaszona zewnętrzna weranda dająca cień. Powierzchnia domku około 55m. Teren ogrodzony, oddzielna brama. Miejsce na grill, hamak, ognisko. Do jeziora 150m. W domku pomieści się 5-6 osób.

Przyczepa campingowa typu Domek Holenderski

Posiadamy dwie duże przyczepy campingowe typu Domek Holenderski. Domek holenderski widoczny jest na zdjęciu. Wszystkie przyczepy posiadają zadaszone werandy z kompletem mebli. W środku lodówka, telewizor, kuchenka – można gotować. Sanitariaty oraz prysznic w domku holenderskim w środku. Domki Holenderskie są bardzo dobrej jakości – w świetnym stanie technicznym, wizualnym – są przestronne i maja widok na jezioro. Pościele są w cenie. Polecamy jako niedrogą alternatywę dla wynajęcia domku oraz dla osób szukających pokoi. Działka wspólna z innymi domkami.

Domek nr 6, domek nr 7

Domek letniskowy do wynajęcia. W domku – salon, dwie sypialnie, kuchnia łazienka. Domek wyposażony, naczynia, lodówka, TV, WI-FI, pościele, grill, meble ogrodowe, parking przed domkiem, miejsce na ognisko, działka ogrodzona – na działce są dwa domki. Powierzchnia 35 m2. Domki są 4-5 osobowe – rok budowy 2023. Do jeziora około 200m.  Fotografie poniżej to domki nr 6 i 7.