Domek nr 1 z kominkiem i werandą z widokiem na jezioro

Domek parterowy, zabudowana, przeszklona weranda + duża weranda-domek zewnętrzna, kuchnia, pokój z kominkiem, sypialnia, łazienka. Dwa oddzielne wejścia. W domku pomieści się 4-6 osób. Do jeziora około 40 metrów przez drogę. Przed domkiem komplet mebli turystycznych, parasol, grill itp. Domek – bliźniak bez możliwości przejścia. Powierzchnia około 45m. Kominek czynny – można się dogrzewać w jesienne wieczory – drewno dodatkowo płatne. Działka wspólna z innymi domkami.

Domek nr 2

Domek z poddaszem, na dole pokój, kuchnia, łazienka, sypialnia na poddaszu – schody wewnątrz. Jedno wejście, przestronna weranda niezabudowana na zewnątrz na której są meble turystyczne – zarośnięta bluszczem i kwiatami – bardzo przyjemnie na niej się spędza czas – z werandy ograniczony widok na jezioro i plażę. Miejsce na grill przed domkiem. W domku pomieści się 4-5 osób. Powierzchnia około 45m. Działka wspólna z innymi domkami.

Domek nr 3

Domek drewniany z sypialnią na poddaszu. Na dole salon z TV, aneks kuchenny i łazienka. Domek stoi na oddzielnej ogrodzonej działce. Na zewnątrz, hamak, stół i meble ogrodowe. Miejsce na ognisko. Do jeziora około 60 m.

Domek nr 4

Domek z poddaszem, wejście na poddasze oddzielnymi schodami na zewnątrz budynku. Domek posiada dodatkową łazienkę na zewnątrz. Łazienka i aneks kuchenny na dole. Na dole duże pomieszczenie – na górze jedno pomieszczenie pełniące funkcję sypialni – 3 łóżka. Weranda na zewnątrz, teren ogrodzony – własna brama. Wytyczone miejsce na grill oraz ognisko, jest także ławeczka bujana. Do jeziora około 80m. W domku zmieści się 5-7 osób. Powierzchnia domku około 55m.

Domek nr 5 z kominkiem

Domek z pięknym kominkiem – można użytkować od wczesnej wiosny do zimy – drewno dodatkowo płatne. Otynkowany w środku wykonany także w drewnie. Na dole pokój, aneks kuchenny, łazienka – wszystko w pięknej terakocie i gresie. Na poddaszu duża sypialnia. Duża, zadaszona zewnętrzna weranda dająca cień. Powierzchnia domku około 55m. Teren ogrodzony, oddzielna brama. Miejsce na grill, hamak, ognisko. Do jeziora 90m. W domku pomieści się 5-6 osób.

Przyczepa campingowa typu Domek Holenderski

Posiadamy dwie duże przyczepy campingowe typu Domek Holenderski. Domek holenderski widoczny jest na zdjęciu. Wszystkie przyczepy posiadają zadaszone werandy z kompletem mebli. W środku lodówka, telewizor, kuchenka – można gotować. Sanitariaty oraz prysznic w domku holenderskim w środku. Domki Holenderskie są bardzo dobrej jakości – w świetnym stanie technicznym, wizualnym – są przestronne i maja widok na jezioro. Pościele są w cenie. Polecamy jako niedrogą alternatywę dla wynajęcia domku oraz dla osób szukających pokoi. Działka wspólna z innymi domkami.

Przyczepa campingowa z werandą

Przyczepa campingowa z werandą – 4 osobowa. W środku TV, mały salonik, sypialnia, kuchnia, lodówka. Sanitariaty oraz prysznic na zewnątrz na placu. Prysznic w cenie wynajmu. Przyczepa znajduje się na ogólnej działce – naokoło inne przyczepy.