Domek nr 1

Domek parterowy, zabudowana weranda + duża weranda zewnętrzna, kuchnia, pokój z kominkiem, sypialnia, łazienka. Dwa oddzielne wejścia. W domku pomieści się 4-6 osób. Do jeziora około 40 metrów przez drogę. Przed domkiem komplet mebli turystycznych, parasol, grill itp. Domek – bliźniak bez możliwości przejścia. Powierzchnia około 45m. Kominek czynny – można się dogrzewać w jesienne wieczory.

Rezerwacje: tel 695710354

Domek nr 2

Domek z poddaszem, na dole pokój, kuchnia, łazienka, sypialnia na poddaszu – schody wewnątrz. Jedno wejście, przestronna weranda niezabudowana na zewnątrz na której są meble turystyczne – zarośnięta bluszczem i kwiatami – bardzo przyjemnie na niej się spędza czas – z werandy widok na jezioro i plażę. Miejsce na grill przed domkiem. W domku pomieści się 4-5 osób. Powierzchnia około 45m.

Rezerwacje: tel 695710354

Domek nr 3

Domek z poddaszem, wejście na poddasze schodami z salonu wewnątrz budynku. Łazienka i aneks kuchenny na dole. Na dole duże pomieszczenie – na górze jedno pomieszczenie pełniące funkcję sypialni – 2 łóżka. Ganek na zewnątrz, teren ogrodzony – własna brama. Wytyczone miejsce na grill oraz ognisko. Do jeziora około 50m. W domku zmieści się 5-7 osób. Sporo zieleni przed domem. Powierzchnia domku około 55m.

Rezerwacje: tel 695710354

Domek nr 4

Domek z poddaszem, wejście na poddasze oddzielnymi schodami na zewnątrz budynku. Domek posiada dodatkową łazienkę na zewnątrz. Łazienka i aneks kuchenny na dole. Na dole duże pomieszczenie – na górze jedno pomieszczenie pełniące funkcję sypialni – 3 łóżka. Weranda na zewnątrz, teren ogrodzony – własna brama. Wytyczone miejsce na grill oraz ognisko, jest także ławeczka bujana. Do jeziora około 60m. W domku zmieści się 5-7 osób. Powierzchnia domku około 55m.

Rezerwacje: tel 665387034

Domek nr 5

Domek otynkowany w środku wykonany także w drewnie. Na dole pokój, aneks kuchenny, łazienka – wszystko w pięknej terakocie i gresie. Na poddaszu duża sypialnia. Duża, zadaszona zewnętrzna weranda dająca cień. Powierzchnia domku około 55m. Teren ogrodzony, oddzielna brama. Miejsce na grill, hamak, ognisko. Do jeziora 70m. W domku pomieści się 5-6 osób.

Rezerwacje: tel 605215320

Przyczepa campingowa

Posiadamy dwie duże przyczepy campingowe typu Domek Holenderski oraz jedną średnią przyczepę z werandą. Domek holenderski widoczny jest na zdjęciu.  Wszystkie przyczepy posiadają zadaszone werandy z kompletem mebli. W środku lodówka, telewizor, kuchenka – można gotować. Sanitariaty oraz prysznic  w domku holenderskim w środku w przyczepie campingowej na zewnątrz. Domki Holenderskie są bardzo dobrej jakości –  w świetnym stanie technicznym, wizualnym – są przestronne i maja widok na jezioro. Pościele są w cenie. Polecamy jako niedrogą alternatywę dla wynajęcia domku oraz dla osób szukających pokoi.

Rezerwacje: tel 605215320